Prodam Garmin etrex H (verze se zvysenou citlivosti, nemapovy, cernobily) koupeny 11/2007 vcetne drzaku na kolo a datoveho kabelu. Cena cca 2900kc (dohoda mozna). Predani nejlepe v Praze.
kontakt: pres profil alesh37 nebo mailem ales9(zavinac)centrum.cz
Mozna bych ho vymenil za legenda klasic mapovej.
Prodavam ho, jelikoz jsem si pred tydnem koupil mapoveho a barevneho Legenda HCx, jinak bych se ho urcite nezbavoval.
sleva na 1500kc vcetne kompletniho drzaku na kolo (uchyt+zadni kryt) a datoveho kabelu
A neprodáváš ho náhodou na aukru? Já že bych měl zájem
a něco jsem i zadražil… Teda tam mám nick jacktristar…
Prodano na Aukru, uzaviram.