Prodam Garmin Geko 201

Maly, ale sikovny. Prijemny pristrojek pro zacatky s GC, treba nez si clovek overi, jestli ho to opravdu chyti a vyplati se investovat do sikovnejsiho pristroje. Je to NEmapovy model, ale zato velmi jednoduchy na ovladani, spolehlivy, odolny, malicky a lehky… umoznuje spojeni s PC (pro nahravani waypointu, ukladani tras ap.), funguje na mikrotuzkove baterie - AAA, spotreba je pomerne nizka. Ja jsem s nim byl naprosto spokojeny, ulovil jsem s nim mj. svou prvni stovku (a neco), nijak zvlast jsem necitil potrebu zmenit model. Ale pak maminka zacala touzit po novem kole, Mountfield rekl ze kdyz si ho koupi u nich, dostaneme eTrex Legend… a bylo to. Legend se u mne zabydlel a Geko se doma nudi.

Tedy:

Jde o pristroj zakoupeny na zacatku zari 2005, jeste rok je tedy v zaruce! Jsem prvni majitel, pouzival jsem ho priblizne pul roku. Pridam k nemu i drzak na riditka jizdniho kola (v hodnote asi 500kc) a osvedcene kozene pouzdro (s kterym se mj. da pohodlne pripevnit na ramenni popruh batohu, kde neztraci signal).

Novy pristroj se prodava za zhruba 4.5 tisice, takze myslim, ze cena 2500,- je pekna :]

Na pripadne dotazy rad odpovim, zajemcum z Jizni Moravy mohu pristoj osobne predvest ve Znojme ci v Brne.

Ohlasy radeji mailem, ze je zaregistruju tady na foru neni tak jiste (budu ted v nejblizsi dobe vetsinou mimo net).

Jedni novacci, plod naseho nadseni, by on mozna meli zajem. Takze si ho tu zamlouvame, spojime se s BBBubakem. Pokud nam to nevyjde, BBBubak to tu asi zase hodi do frcu.