Prodam 2 mesice stary Garmin GPSMap 60csx+ na nej zaregisrovanou TOPO Mapu 1.2 . koupeno v CZE (cili je v cestine). ma lehce skrably displej, jinak plne funkcni a naprosto v poradku.
Tak protoze ve vdlejsim threadu nekdo nabizi neskrablou za nececlych 9 000 .. tak i ja musim s cenou dolu ..
Jaké formy a velikosti je ten škrábanec? Jako jestli je funkčnost a přehlednost zobrazovaných informací nějak vážně porušena, nebyla by fotka do emailu (info v profilu). Díky
Za druhé, jak je to s tou mapou TOPO. Myslím z hlediska versí.Teď už vím, že je nejen verse 2 ale i 3.0 a upgrade na 3.1 . Jde tohle nějak upgradovat nebo ne?