Prodám Garmin GPSmap 60CSx, sleva - 7700,-

Žádní zájemci, takže slevňuji :

prodám novou Garmin GPSmap 60CSx, dovezena ze zahraničí (řádně procleno a zdaněno).
Je to funglovka v krabici s poutkem, klipem, EN manuálem, USB kabel a nějaké CD se softwarem pro správu dat.
Obsahuje české menu a firmware.
Součástí je Topo czech na přiložené 128 MB kartě, takže žádné další investice, jen zapnete a navigujete :wink:

Máte li zájem či dotaz, pište SZ nebo na mail: [email protected]

:smiley:

Něco k smíchu? :wink:
:stuck_out_tongue:

Ještě by to sneslo pár stovek dolů, tak za 7.000 už bych se nechal zlákat.

No jelikož u nás stojí nová i na netu kolem 10tis, a mně tahle přišla na něco přes 8tis, tak 7 se mi zdá dost málo. Když je to navíc i s mapama…

nikoho ceskej net nezajima, kdyz se da vse nechat poslat z ameriky