Prodám GeoCoiny

Ahoj kačeři.
Nabízím pár GC k prodeji. Nezbývá mi čas na aktivní kešování, nabízím tedy pár svých GC k prodeji.
V mém profilu najdete sbírku mých GC.
Většinou Draci a nějaké specialitky. :wink:

No já nestačím třídit nové geocoiny a nemám čas na aktivní kešování. :smiley:
Možná snad …
2007 Hong Kong Geocoins
Dragon Series Geocoins
Ale musel bych je vidět.
Czech 2007 Geocoins jedině pokud je to ten s červeným lemem.

Ahoj BO.T.L.,
co budeš chtít, zítra se stavím v Praze na Eventu. Mohu vzít s sebou album.
Nada

Bohužel zejtra v Praze nejsem a na event se nedostanu. Nicméně jeden z těch německejch cacherů (minz) mi přiveze nějaké geocoiny.
Ten 2007 Hong Kong Geocoins jsem našel, takže vím jak vypadá. Tu serii Dragon Series Geocoins jsem podle jména nenašel.
Ten Czech Geocoin 2007 bych bral pouze pokud by to byl ten s červeným lemem. Jiné vhodné geocoiny jsem v tvém profilu nenašel.

Kdyby náhodou Bo.T.L. nechtěl všechny Hong Kong mince, měl bych zájem o verzi Antique Copper. Jinak nic, díky.
geoquino

Ahoj, nejdriv dotaz, kdyz koupim jiz aktivovany geocoin, jde prevzit i vlastnictvi na profilu? Jinak se mi nektere kousky libi.

Geocoiny je možné adoptovat stejně jako kešky. Stávající majitel nabídne coin novému vlastníku k adopci a ten ji přijme.

Prozradíte mi někdo, jak se to provádí? Kde? U Tracků žádný odkaz nevidím.

http://www.geocaching.com/adopt