Zdravím,
Koupil jsem 100 neodymových magnetů, byl by o ně zájem? Perfektně se hodí na upevňování kešek, prodám kus za 3,50 plus pošta.
Jeden údajně unese kolem 2.5 libry, tj zhruba 1.25 kila, zatím jsem to ale nezkoušel.
Pokud by byl zájem, pište na ICQ 447-297-056, pošlu detainější info.
takhle vypadají
http://www.kree.unas.cz/data/_Borys/magnety.jpg