Prodám TB

Kupoval jsem pro sebe a kamarady v USA několik Travel Bugů a jeden mi zbyl. Za 100 Kč pošlu, případně předám v Brně.

já bych ten TB odkoupil velice rád. Můj kontakt je: [email protected]

Je mi líto, už je prič. Příště jich vezmu víc :slight_smile:

Nabízím neaktivovaný TB za 100 Kč. Nejlépe k předání v Brně.

nemáš náhodou takový ten, který sháním… že bysme vyměnili :wink:
viz: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=23&thread_id=18021

Napíšu SZ.

Up.