Ahoj, rád bych prodal Garmin Etrex Legend (Mountfield). Přešel jsem na GPS modul a PDA z důvodu malé citlivosti Garminu. Je to basic, nedokupoval jem k tomu žádné další mapy ani kabel. Je přibližně 2 roky starý i s původním obalem. Nabídky na mail: [mail][email protected][/mail]. S pozdravem Martin
Děkuji všem zájemcům, GPS byla prodána.