Prodej PM

Známým se bohužel nějakou chybou podařilo zaplatit PM celkem třikrát. Groundspeak nereaguje, takže nabízí dvakrát kód na PM, každý za 592,-

Případným zájemcům předám kontakt.

Já bych měl zájem o jeden kód na PM, akorát potřebuji poradit kam s ním.

také bych měl zájem o kod. zrovna mi PM-měsíc zdarma vypršelo a chci si jej obnovit. Jen potřebuji poradit kam sním. díky :slight_smile:

S Agentem už se situace řeší, bossno bude ona známá kontaktovat.

Takže nakonec se ukázalo, že Groundspeak kódy zrušil, ale peníze zpět neposlal. Tímto se jménem svým i majitelky těchto kódů omlouvám oběma zájemcům.

:frowning:

No to je docela blbý že si nechají platby navíc. Škoda mohl jsem mít zaplacené PM jednoduše, takhle musím hledat jiný způsob.