Známým se bohužel nějakou chybou podařilo zaplatit PM celkem třikrát. Groundspeak nereaguje, takže nabízí dvakrát kód na PM, každý za 592,-
Případným zájemcům předám kontakt.
Známým se bohužel nějakou chybou podařilo zaplatit PM celkem třikrát. Groundspeak nereaguje, takže nabízí dvakrát kód na PM, každý za 592,-
Případným zájemcům předám kontakt.
Já bych měl zájem o jeden kód na PM, akorát potřebuji poradit kam s ním.
také bych měl zájem o kod. zrovna mi PM-měsíc zdarma vypršelo a chci si jej obnovit. Jen potřebuji poradit kam sním. díky ![]()
S Agentem už se situace řeší, bossno bude ona známá kontaktovat.
Takže nakonec se ukázalo, že Groundspeak kódy zrušil, ale peníze zpět neposlal. Tímto se jménem svým i majitelky těchto kódů omlouvám oběma zájemcům.
![]()
No to je docela blbý že si nechají platby navíc. Škoda mohl jsem mít zaplacené PM jednoduše, takhle musím hledat jiný způsob.