Mám dotaz,pokud mám založené keše a jedna je archivovaná,dá se nějak smazat aby se mi neukazovala i ikonce společně se součtem těck keší co funguji???
Pokud se ti jedna o Status bar, tak bych rekl, ze to nejde ![]()
A nemyslíš že to je jedno jestli se ukazuje nebo ne?? :D:D
Ne, to nejde. Že je keš archivovaná není ostuda.. Patří mezi uložené keše a to je vše. Podobně bych mohl chtít vyjmou eventy, které nejsou klasické uložené keše…
… tak trochu tápu v tom, proč by ti to mělo vadit atd.
O nedokonalosti GC.com by se dalo mluvit dlouho, nebo spíš o tom co be se mělo vylepšit nebo upravit.
Ale na druhou stranu buďme rádi, že je :). Stejně v USA vědí nejlíp jak to dělat. :o
Ještě před archivací je možno cache odadoptovat
na další založený účet…