Ahojky,
kamarádka si pro rodinu objednala lístky na prohlídku pražských kolektorů ve středu 3.12.2008 od 13,30hodin na Senovážném náměstí.
Pokud někdo chcete jít, tak se prosím ozvěte na [mail][email protected][/mail] .
Díky a ahoj
P.S.
Jeden stojí 300,-Kč