Prohlizeni "single cache" GPX souboru

ahoj, nemuzu na sve PDA otevrit soubory GPX, ktere si stahnu z listingu Cache (tlacitko download GPX eXchange file)
zkousel jsem program GPXView i GPXSonar, ale oba hazou chybovou hlasku
jine soubory GPX (napr. generovane pres PQ) jdou cist v pohode
vypada to, ze problem je v syntaxi souboru GPX, ktery obsahuje jen jednu cache…
dik za radu

tak zkus problematický soubor otevřít v geogetu/gsaku a pak ho znovu exportovat…

Jakou chybovou hlášku ty programy hlásí, a na které cachi jsi to zkoušel?

Jinak, ty single-cache GPX obsahují u každé cache i všechny dodatečné waypointy, zatímco v PQ GPX je pro ně vyhrazený samostatný soubor. Takže možná jsou ty programy zmatené z tohoto :(.

-GPXView hlasi "Load failed"

-PGXSonar hlasi "XML parser error at 12: not well-formed (invalid token)"

chyba naskakuje u vsech GPX, ktere jsem zatim zkousel otevrit (stazeny jako GPX pro jednu kes primo z linku na GC.COM)

diky

Mohl bys sem prosím zkusit hodit jako přílohu kterýkoli z těch GPX se kterými jsou problémy? Nebo mi ho poslat na [email protected]? Ta zpráva od XML parseru vypadá spíš jako když jsou v tom GPX nesmyslné znaky, než že by si GPXSonar neporadil se strukturou. A GPX které si stáhnu já, se chovají normálně. Takže to buď zkouším na špatných cachích, nebo to souvisí s tvým účtem (název týmu, obsah logů, …), a tím pádem by se hodila konkrétní ukázka toho na čem to padá.