Propojeni legenda

mel bych dotaz…nedaji se nejak nahrat do/z legenda trasy body atd aniz bych musel instalovat MS nebo cokoli jineho?

Vzhladom k tomu, ze okenice defaultne nepodporuju gpsky, obavam sa ze “instalovat MS nebo cokoli jineho” je jediny mozny postup, ted snad len okrem pripadu ze by si si nieco podobne naprogramoval sam, to by si nemusel instalovat MS :slight_smile: Aj ked som si neni celkom isty ako bola myslena ta otazka, kedze nahrat body/trasy z/do gpsky znamena man komunikacny sw ktory to zabezpeci

[quote] swenney: mel bych dotaz.....nedaji se nejak nahrat do/z legenda trasy body atd aniz bych musel instalovat MS nebo cokoli jineho?

[/quote]

Jasně, GPSBabel funguje i pod Linuxem apod., takže rozhodně nic instalovat od MS nemusíš... 

Bez instalace "MS nebo cokoli jineho", si ty body napis na predni sklicko. Kdyz je chces smazat, tak to sklicko umyj. [:)]