Prosba o manual v cestine (Vista-C)

Nemuzete mi prosim nekdo na Email poslat manual k Viste-C? Chci ji prodat kamaradovi a zasantrocil jsem ho nekam :frowning:

Dekuji moc!

http://www.gpscentrum.cz/manuals.html