Zdravim, spolecne se SCORPIO-WOMAN jsme v Chorvatsku vyzvedli geocoin, ktery mel poslani dostat se z Pensylvanie do Italie a z5. Na miste u cache, jsme nemeli pocitac a neslo tedy zjistit, jakou cestu uz ma za sebou ale predpokladali jsme, ze se jiz vraci… Oj, chybka. Byl Italii blizko, ale nestihl tam dorazit a ted je diky nam v Cesku. Dali jsme jej tedy na hlavni dopravni tepnu CR - D1, konkretne do cache 9 krizu - 9crosses / GCW1BE.
Prosim tedy, kdo jedete do Italie, nebo nekam pobliz, zastavte se cestou na D1 pro nej a pomozte mu do Italie, az nezustane v cesku prez zimu Diky G-T-C ![]()
Škoda, ve středu jsem se z Itálie vrátil. ![]()
chemic77 Skoda…