Prosba: Praha - Smíchovské nádraží

Chtěl bych poprosit někoho z velectěných cacherů, zda by mi nemohl do kešky umístit ořezávátko a vyndat z ní staré lístky. Bohužel odlétám na 3 měsíce do USA a už se tam nedostanu.

Předem díky moc!

Muzu zaridit, bydlim nedaleko, hezky si to uzij ve statech, Asteris

DÍKY MOC! :slight_smile: