Chtěl bych poprosit někoho z velectěných cacherů, zda by mi nemohl do kešky umístit ořezávátko a vyndat z ní staré lístky. Bohužel odlétám na 3 měsíce do USA a už se tam nedostanu.
Předem díky moc!
Chtěl bych poprosit někoho z velectěných cacherů, zda by mi nemohl do kešky umístit ořezávátko a vyndat z ní staré lístky. Bohužel odlétám na 3 měsíce do USA a už se tam nedostanu.
Předem díky moc!
Muzu zaridit, bydlim nedaleko, hezky si to uzij ve statech, Asteris
DÍKY MOC! ![]()