PK500
leden 21, 2009, 7:41am
1
Hezký den milí keškologové.
Prosím pomůžete mi někdo? Mohl bych dnbes odpoledne večer od někoho koupit neaktivovaný přívěšek TB? Byl by to dárek (trochu na posledni chvili).
Nebo jej sezenu pozdeji a vratim. (proti penezni zaloze) Nevim co je prijatelnější.
Nejradeji z P4, ale dojedu si po cele praze.
Velke diky a omlouvam se za SPAM.
Diky!
user22
leden 21, 2009, 8:25am
2
PK500 napsal/a:
Hezký den milí keškologové.
Prosím pomůžete mi někdo? Mohl bych dnbes odpoledne večer od někoho koupit neaktivovaný přívěšek TB? Byl by to dárek (trochu na posledni chvili).
Nebo jej sezenu pozdeji a vratim. (proti penezni zaloze) Nevim co je prijatelnější.
Nejradeji z P4, ale dojedu si po cele praze.
Velke diky a omlouvam se za SPAM.
Diky!
Na P5 by to slo, ale az vecer…
user22
leden 21, 2009, 8:26am
3
Sakra sorry, ten je uz aktivovany
Bo.T.L
leden 21, 2009, 9:03am
4
PK500 napsal/a:
Hezký den milí keškologové.
Prosím pomůžete mi někdo? Mohl bych dnbes odpoledne večer od někoho koupit neaktivovaný přívěšek TB? Byl by to dárek (trochu na posledni chvili).
Nebo jej sezenu pozdeji a vratim. (proti penezni zaloze) Nevim co je prijatelnější.
Nejradeji z P4, ale dojedu si po cele praze.
Velke diky a omlouvam se za SPAM.
Diky!
Včera jsem byl v Praze a neaktivované TB jsem měl u sebe. Bohužel budu zase až příští úterý. Cena 100,-/ks. Pracuji na Vysočanské.
akryx
leden 21, 2009, 9:10am
5
Kouknu doma, odpoledne mezi 15-17 na Pankraci, bud to bude ten lizard nebo klasicke TB, ale musim se podivat, nic neslibuji. Tel mas v SZ.
mam jeden u sebe v kanclu Jižnák, Staňkova 15, 607757142
PK500
leden 21, 2009, 4:10odp.
7
Zachranil me laskavý "Ty,ty,ty". Diky vsem za snahu mi pomoc.
Skoro jsem nedoufal ze jej sezenu takhle narychlo.
Vsem preju dobry signal z druzice, dlouhou vydrz baterii … a vysoke gumaky.
P.