Mám acer n35 a nedaří se mi vypnout SN. Nevím jaký přesně využívá modul a jaký mám použít program.Díval jsem se tady na foru ale o tomto PDA jsem se nic nedozvěděl. Za každou radu předem děkuji.
Možná odpověď najdeš zde
diky ale myslim ze tyto programy funguji na sirfIII modul ne? a ja nevim jestli moje PDA tento modul ma
Zkoušel sem aplSirf, MMSirf a nic.
A zkoušel si SirfTech ?? Mám Asus P535 a tam sem jí v úplně v pohodě vypnul..
Acer N35 nemá SirfIII.
sirfTech taky…když nemá SirfIII tak existuje zpusob jak vypnout SN nebo budu kolem kesky behat jako blazen?
Tak ještě jednou - Acer n35 NEMÁ SiRFIII a tudíž NEMÁ statickou navigaci.
Sám jsem ho vlastnil než jsem si pořídil PDA se SiRFIII (Mio p550) - to už samozřejmě SN má a tudíž na něm lze vypnout..
S Acerem n35 už toho moc nenaděláš, je to prostě starší kousek.
Aha.Tak Vám všem moc děkuju.Podle popisu jak se chova SN mel sem dojem ze je to presne muj problem…Este jednou dekuji
Moc se v tom nevyznám, takže se zeptám asi blbě. Jak je na tom BeeLineGPS? Má SN? Pokud ano, jak se vypíná? Občas lítám kolem kešky jak střelená svině a šipka se ani nehne. Mám to na PDA hw6915.
Dík
Tak podařilo se mi najít toto, ale nevím, zda to pomůže: