Prosim o radu. Jak je to, když chtěji 2 kačeři založit společně keš? započítává se to oběma jako další zasazená? mohou ji oba spravovat? nebo to ani nejde?? předem děkuji za radu
Jestli se nepletu, tak to mozne neni. Majitel, se kterym je cache spojena, je vzdy jen jeden. Ten druhy tak nemuze provadet zmeny, sledovani ma nanejvys pres watchlist a bod za zalozeni zadny. Takze idealni reseni je, kdyz si udelaji spolecne cache dve a kazdou nechaji pripsat jednomu. ![]()
Já mám taky takto založené dvě keše, jednu mám na mě, jednu na geokolegu. Akorát, že mi svítí pořád ta jedna jako neulovená a jemu zase ta druhá.
Ahoj Loxar,
ono sa to da aj neda.
Da v tom zmysle, ze do popisu cache mozes ako autora uviest koho chces…
Cize na cachi moze byt napisane, ze autor je Loxar + Pejsek + Kocicka
Starat sa o nu mozu obaja bez ohladu na akekolvek databazy a weby ![]()
Neda v tom zmysle, ze v databaze je skutocny autor (identifikovany cez nejake unikatne uzivatelske ID, nie login name) len jeden. Takze len jeden uvidi, ze ta cache je jeho, ten druhy ju bude vidiet ako cudziu nenajdenu cache.
Všem moooc děkuji za rady. Už v tom mám aspoň jasno. Diky!!!