Mám GPSMAP 60CSX a problém - pokud nahrávám prošlou trasu z internetu, která má např. 1300 bodů - nenahraje se celá . Prosím nevíte kolik bodů může mít max. nahrávaná prošlá trasa a jestli i při ukládání aktivní prošlé trasy je nějaké bodové omezení ? Je řešením filtrace bodů? Děkuji
1300 bodů by neměl být problém. Myslím si. že by jich mohlo být 10000.
Něco pdobného se mi stalo, protože byla trasa rozdělená na více částí (výpadek signálu, vypnutí GPS).
Zkus jí otevřít v mapsource a spojit v jednu.
Jinak nevím v čem by mohl být problém.