Dalsi vyznamne cislicko postihlo meho prvniho zive potkaneho geokacera. Gratuluju a preju stale byt pri chuti pri pobihani za pixlama. Vojta
I já jsem již potkal živého Prospektora a tak vím komu gratuluji. Tak ať to baví a přibývá.
Moje pamet neni nejlepsi, ale rozhodne si pamatuju skvele modranske kesky. Gratuluju a dekuju!