Pokud by někomu z Vás chybělo průměrování souřadnic, tak jak je známe z předchozích generací GPSek od Garmina, tak tady http://www.wherigo.com/cartridge/details.aspx?CGUID=8ec4a82f-3ba4-4943-bd6d-b16f48b79597 je jisté řešení. Nemusí to vyhovovat každému…je to defacto WhereIGo cartridge, ale pouze jako jednoúčelová komponenta. Po spuštění Vám umožní pracovat s Waypointy, samozřejmě včetně průměrování. Pokud to někomu pomůže, bude to jen a jen dobře. Osobně myslím, že je to lepší než nic a rozhodně je to chválihodný počin.