po inspiraci na vlákne pruzkum prazskych teenageru me napadlo udělat takovy pruzkum ve východních čechách aneb. takové východočeské "dětské" geofórum. taky mám takoví pocit že se geocachingu detí chceteli teenagerů moc nevěnuje tak schválně.
velké poříčí v okresu náchod. já a moje ségra zuzka (nick:GSzuzka) které je 15 a tento rok končí základku a půjde na gympl. jinak co znám , tak mezi kačery teenagery z náchoda patří:
geohrubas - kešuje společně s aldysem , respektivě je to syn aldyse.
harry007 - poslední dobou neaktivní
reptile1269 - taky z náchoda
o reptilovi se povětšinou mluví v negativním světle (někteří můžou znát jeho kopřivové tajemsví - dnes již archivované)
LacertaCZ z centra Východních Čech, tzn. z Hradce Králové.Teda teď už asi 10 let přesně mezi HK a Pardubicema:p A pro změnu gymplem povinná;). Kešuju rok a něco,btw: momentální stav se dá označit za šílenství z Corelu (logo na CWG). Je mi 17 a zatím mám odloveno 115 krabek.
Poslednim rokem teen, spravny pocet kesek zna pouze muj Oregon ->
bude to neco kolem 240-260, 6kesi zalozenych z toho 5 v provozu. Jsem z Jaromere, ale nejradeji lovim v Ceskem Raji - Lomnice nad Popelkou a okoli.
Nejpouzivanejsi dopravni prostredek - kolo.
Mno, mě už bude brzy táhnout na třicítku, ale svůj několik let starý prošlý ISIC stále občas používám
Ale chuť vyrazit na kešky mám kdykoliv a kamkoliv.
Adios,
Jirka, Týniště
no forum sice vedu ale este jsem se nepredstavil tak honzahais 15, velka upa-(HRAKRA od září letošního roku) a kesuju nejradeji: broumovsko, adrspašsko a tady okolo :)nalezy viz. statusbar …
Jsme taková proměnlivá skupina, čítající průměrně 1 až 4 osoby. Kešek moc nemáme, vzhledem k tomu, že lovíme už skoro 2 roky;) Ale teď, s přicházejícím létem se trhneme a určitě alespoň tu 100vku dáme:D Jsme z Rychnovského gymplu. Jinak znám ještě jednoho "Lovce" a "Lovkyni" od nás ze třídy a jednu kačerku-maturantku:)
Věk 23, bydlící a pracující v Chrudimi,chystající se se pomalu na kombajn v PCE…precejen tech otazniku uz je v supliku nalustenejch pozehnane!Prida se nekdo na pravidelne spolecne odlovy?