Ahoj,
našel jsem http://www.geocaching.com/track/details.aspx?tracker=TB1KGK0 V jejím logu, je napsáno, že jí někdo vložit do keše, kde jsem jí našel. Když se však podívám na stránky kešky http://www.geocaching.com/seek/cache_details.aspx?guid=90634316-93f1-4a37-9a97-4cecbe1c17ff tak v "Inventory" není. Čím je to způsobené? Jak dál postupovat? Díky
A v jaké kešce jsi ho našel?
Owner ho prohlásil za ztracený a dal mu unknown location. Tak si ho grabni a pak už ho normálně někam vlož do keše a zaloguj ho do ní na webu k Tvému nálezu.
Díky moc za pomoc. Už jí mám i podle stránek ve svých rukou.
Pokud máš ten coin fyzicky v ruce, tak si ho k sobě grabni ať je kde je, jen do toho logu pořádně napiš, co děláš a proč.
On už se Ti někdo ozve, když ho to zaujme.
Rádo se stalo. Já nedávno takhle taky jeden vracel do geoživota ![]()