Mili geokaceri a geokacerky, Pitr a ja sme sa rozhodli usporiadat Prvy cesky CITO event v Prokopskom udoli v Prahe pocas medzinarodneho CITO dna 16.4. Pre tych, ktori nevedia, co je to CITO - Cache in trash out - akcia, kde sa stretnu geocacheri, a pocas ktorej cistia nejaku lokalitu od odpadkov. V Prokopskom udoli a v jeho okoli je niekolko nasich cache, takze to miesto je ako stvorene na to, aby sme mu trosku vratili a pomohli mu. Pitr vybavil, ze Lesy hl.m. Prahy nam zabezpecia kontajner, pytliky a ochranne rukavice. Na nas bude, aby sme sa tam zisli v hojnom pocte a prilozili ruku k dielu. Cela akcia zaroven bude sluzit propagacii geocachingu, pokusime sa uverejnit clanky a prispevky v niekolkych mediach. Akcia je otvorena aj pre geomudlov, privedte aj svojich priatelov a priatelky, rodinnych prislusnikov a znamych a ukazte im, ze vase chodenie do lesa za sipkou ma pozitivny dopad nielen na vas :))). A samozrejme, po aktivite si sadneme do niektorej lokalnej hospudky.
Tesime sa na Vas v sobotu 16.4. v Prokopaku - akcia je uz prihlasena na gc.com, dnes - zajtra si o nej budete moct precitat na webe.