Prvy cesky CITO event

Mili geokaceri a geokacerky, Pitr a ja sme sa rozhodli usporiadat Prvy cesky CITO event v Prokopskom udoli v Prahe pocas medzinarodneho CITO dna 16.4. Pre tych, ktori nevedia, co je to CITO - Cache in trash out - akcia, kde sa stretnu geocacheri, a pocas ktorej cistia nejaku lokalitu od odpadkov. V Prokopskom udoli a v jeho okoli je niekolko nasich cache, takze to miesto je ako stvorene na to, aby sme mu trosku vratili a pomohli mu. Pitr vybavil, ze Lesy hl.m. Prahy nam zabezpecia kontajner, pytliky a ochranne rukavice. Na nas bude, aby sme sa tam zisli v hojnom pocte a prilozili ruku k dielu. Cela akcia zaroven bude sluzit propagacii geocachingu, pokusime sa uverejnit clanky a prispevky v niekolkych mediach. Akcia je otvorena aj pre geomudlov, privedte aj svojich priatelov a priatelky, rodinnych prislusnikov a znamych a ukazte im, ze vase chodenie do lesa za sipkou ma pozitivny dopad nielen na vas :))). A samozrejme, po aktivite si sadneme do niektorej lokalnej hospudky.

Tesime sa na Vas v sobotu 16.4. v Prokopaku - akcia je uz prihlasena na gc.com, dnes - zajtra si o nej budete moct precitat na webe.

prijdeme, Vogi family

Pravdepodobne prijdu, ale propagace geocachingu se mi prilis nezamlouva… Ale to uz se tu resilo… :wink:

Mate-li to bliz do Kralup nad Vltavou, nebo hodi-li se vam spis nedele 17. nez sobota 16., jeste vyckejte.

Budeme mat 2 ikonky miesto jednej? :))))

no ja doufam ze vic nez dve, CITO je lokalni zalezitost, je lepsi kdyz si udelaji v Plzni, Brne, Ostrave… vlastni, nez aby se sjizdeli na jeden monstrpodnik do Prahy.

jasne, suhlas :slight_smile:
ja som to myslel tak, ze pridem aj do Kralup :slight_smile:

Jsem pro, z Brna je to do Kralup bliz :slight_smile:

Kontejner predbezne prisliben, dnes jsme s Michalem bez Jitky obhledli teren, abychom vedeli, jak velky kontejner budeme chtit, behem pristiho tydne by event mohl byt online. Zmena - rozhodli jsme se posunout kralupske CITO o tyden pozdeji, kdyby se nekomu nehodil oficialni CITO vikend.