Qnik má #200

Včera na Lost in paradise Qnik zdolal další srovku. Tak ať se daří dál takhle a ať tě to havně baví čím dál tím víc[:D]

K tomu mi nezbývá než pořádně pogratulovat !!! Tak hodně štěstí do dalších lovů ! Jo a dík, že jste se cestou stavili na eventu [B][B][B]

Wenny/WMH 

O tomto jubileu jsem se dozvedel primo na zminenem eventu, cili moc gratuluji jeste takto virtualne. At ti to i nadale skvele v GC slape a hodne uspesnych nalezu.

Jo a jsem rad, ze jsem tebe i dalsi tve 3 "geokolegy" Ezopa, Werkiho a Rudika mel konecne moznost potkat na eventu osobne, vase cache uz dobre znam - ostatne jsou poznatelne uz dle obalu [:)] - cili konecne znam krome cachi na Rychnovsku a v okoli i vas...

 

Gratulujeme aspoň na dálku, na event to bylo trochu daleko. Tak ať se daří!!!

Ze ses to ty, tak GL :)

!vodka

Taky big gratulace . Očekávám to samé :slight_smile:

Mooc velka gratulace....at se dari i nadale....[Y][:D]

Fikus 

Gratulace z perníkova a ať to i dál šlape..

Pekne !! Moc gratuluji.