Rada ohledně GPS

Ahoj všichni.
Náhodou jsem se dozvěděl o GEOCACHINGU. Po přečtení pár for a diskuzí se mi to hrozně zalíbylo. Těším se na to až vyrazím na nějakou tůru za poklady. Potřebuju si ale k tomu pořídit GPS navigaci. Můžete mi někdo nějaký přístroj doporučit? Vůbec totiž nevím co by to mělo mít za funce…Stačí mi něco úplně obyčenýho. Díval sem se na http://www.patro.cz/p/objects/1074586208.html Co vy na to? Dík za radu
Smail

Nazdar,

pokud tedy můžu radit, tak jestli ti opravdu stačí nemapový přístroj, tak bych z vlastní skušenosti doporučil alespoň tohle: http://www.patro.cz/p/objects/1074586208.html. Má to lepší a citlivější anténu, připojení přes USB, kabel a základní soft je součástí balení. Pokud vím, tak ty eTrexy mají jen seriový výstup a jestli se nic nezměnilo, tak se kabel na propojení s PC musel dokoupit zvlášť. Ale možná, že už to dodávají i s kabelem ?

Jinak, tu GPS 60 jsem nějaký čas úspěšně používal a po technické i funkční stránce si nemůžu stěžovat. 

Zdravím
Nevím jestli si se překlikl, ale link co si mi poslal na to GPS co si mi doporučil sem vložil už já…[:)]

Za podobnou cenu muzes mit uz Legenda, po akci beda se cena kompletu s mapou, kabelem a drzakem na kolo pohybuje kolem 3500.- Zkus kdyztak napsat do FRCu.. 

Nazdar,

nemyslím, že bych se uklikl. Spíš mě to připadá, že se nějak divně chovají ty odkazované stránky. Ale to je teď jedno. Tady je odkaz na ten mnou doporučovaný typ na jiných stránkách. Tady http://www.skyfly.cz/shop/detail-gps.php?kod=GARM-0000000027&jazyk=cz a nebo http://www.skyfly.cz/shop/detail-gps.php?kod=GAR0355&jazyk=cz.

Je ovšem také pravda, že za podobnou cenu se dá v té starší řadě pořídit i mapový přístroj. A to konečné rozhodnutí  stejně bude na tobě.

jj, že výběr bude na mě je fakt, ale rád si nechám poradit, takže dík za tip. Nerad bych si koupil něco co můžu za rok hodit po psovi. To ale myslím, že nic takovýho ani v dneční době není…[:D]

už pár hodin je tady no fóru na prodej Legend za 3500 - mám a doporučuju. Na začátek je to za ty prachy víc než slušný a ty mapy stojí za to ! /hlavně na plánování na počítači / [Y]

A jaký je to prosím tě konkrétně typ?

Ahoj,

jestli chceš utratit za GPS 4000 kč, tak ti nabízím

GPS Legend eTrex, TOPO50,USB-RS232  - přístroj mám od léta 2006, nalezl jsem s ním 88 cache

na Moravě jsem ochoten se potkat a přivést, v čechách je to horší

čau  pvbolt