Máte někdo zkušenosti s tímhle obchodem?
Jak probíhá doručení a platí se clo?
Dá se koupit i u nás?
Dá se použít i ten z Colorada?
Měl bych totiž zájem o některý z těchto produktu na mého Oregona a nevím který je nejvhodnější.
Jeden držák potřebuji na kolo ten ani není v prodeji (sice tam je ale nedá se koupit) a druhý držák do auta na palubku.
Ahoj, muzes zkusit se poptat na cenu u nas, prodava je kamarad. na webu www.garmin4u.cz
Mno, ja si to koupim bud primo u vyrobce, nebo kouknu na eBay.
U nas to nema cenu kupovat, kdyz vemu v potaz kolik toho clovek koupi ( kolo, auto, … tak se to urcite vyplati objednat z US nez z nasich eshopu, cenovy rozdil tam je znatelny.