Raptor Team 100

Gratuluji k první stovce a přeji hodně zábavy při další stovce. o:-))

Dekujeme, prvni stovku jsme si bezvadne uzili jako novacci :-), ted se uz snad muzeme pocitat do mirne pokrocilych :-)) Dekujeme vsem, kteri zakladaji kesky a zprijemnuji nam volny cas.

Posíláme gratulaci od Staropramenu, At vas to stale bavi.

Super! Gratuluji k prvni stovce! Tesim se na dalsim eventu na videnou!

Diky. Vyskovsky event si rozhodne nenechame ujit. Take se na nej tesime.

Stovka je přelomová. Výdech, nádech a chutě do druhé. Gratulujeme.

Prvni stovka chutna nejlepe !!! Posilam velkou gratulaci!

Prvni stovka… to uz neni jen tak nahodny odlov. Gratuluju a preju mnoho prijemnych chvil s geovirem :wink: