Včera asi hodinu před půlnocí si Raptoři s nasazením všech sil vybojovali a došli pro svoji 1000. krabici a pro mě bylo ctí být u toho. Gratuluji Vám a přeji do další tisícovky hodně sil, bystré myšlení na záludné mysterky a hlavně hodně štěstí při hledání!
Gratulace k moc pěkným kulatinám! ![]()
Ať vás lovení dál baví a přináší jen potěšení ![]()
Velká gratulace k takovému krásnému jubileu ..jsem moc rád že jsem byl u toho když jste dosáhli na číslo 1000 keší…tak jen tak dál a ať se vám daří nejen v GC…hodně štěstí:)
Taky jsem to viděl skoro na vlastní oči - Zuzka zářila! …Raptor vlastně taky :).
Gratulujeme moc a držíme palce do dalších met!!! B)![]()
Osobně jsme viděli rozzářené oči členů teamu, po dosažení milénia. Stihli to navzdory časové tísni způsobené zácpou na brněnských silnicích ještě před zahájením nočního závodu ve Žďáře n.Sázavou. ˇUžasný akční rádius. Blahopřejeme a mnoho dalších úspěchů a krásných zážitků nejen v Geocachingu přejí D+H.
Ač jsem už přál na místě, tak k tomuhle rád popřeji ještě jednou ![]()
Jen tak dál!
To je moc fajn, jste proste dobri!!! Gratulujeme!
Jeeee tak to bylo nějaké rychlé se mi zdá…Blahopřeju a přeju spoustu dalších super zážitků nejen v GC a už se na Vás na eventu ve Vyškově moc moc moc těšíme!
Gratuluji sympatickému páru k tomuto kulatému čislu.
Ať se vám dál daří.
[color=blue]Gratulace do Brna!
Šlápli jste do toho pěkně z ostra, tak ať vás to pořád takhle baví…![]()
Ivo a tým[/color]