RaptorTeam 200

Po mensim oddychu zpusobenem studijni pauzou se Ruda se Zuzkou verni svemu nicku jako dravci rozjeli do dalsi ho kila…gratuluju a jen tak dale!

Gratulace i ode mě a Edo ty je hleď co nejrychlejc dohnat!

Milí Raptoři. Blahopřeju k pěknému číslu.Ale neradujte se už vám dýchám na paty. Jen co najdu Bridge over bridge

Gratulujeme a díky i za vaše krabky, zrovna dneska jsme dvě navštívili. Tak ať se daří i dál!!!

Mooooc pekne. Gratuluji.

Dekujeme vsem gratulantum. [:D]

Gratuuji k pekne dvoustovce

Zpožděně gratulujeme. Ať se stále daří a krabičky nechť Vám přinášejí jen radost a potěšení.

Pěkná práce celému teamu…Hodně štěstí do dalších kešek a už se těšíme, jak Team Raptoří brzo třístovku pokoří..

Jojo, taky se pridavam ke gratulantum

Gratuluji k dvoustovce a přeji hodně pěkných zážitků při dalším hledání pokladů.

Osobně děkuji za cache Ořešín-Rakovec GC12G6H, kterou jsem si včera vychutnal. [:)]

http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=59620027-baeb-4cf6-8866-31e9c067e4ba

 

Gratulace ze středu moravy[Y]