Jak Raptory chvilku někdo nehlídá, už mají další stovku keší. Ve skutečnosti už nemají čtyřista, ale čtyřistamoc. Ale to nevadí. I tak jim gratuluji.
Gratuluju! a přeji hodně radosti při dalším sbírání i zakládání. Zvláště v MB budu mít co dělat.:)![]()
Gratuluji ke zdolani dalsi stovky.
Gratulace i ode mě z Brna… už si brousím zuby na vaše kešky ![]()
Prázdniny jsou vždy zrychlující element. Čísílko vždy poskočí. Ale hlavně ať vás to baví! Gratulujem.![]()
Gratulujeme. Ať se daří!
(A ať zase někde pokecáme).
Připojuji se ke gratulantům. Hodně dalších pěkných keší přeju a samá krásná a milá dobrodružství na lovech beze zbraní.
Připojujeme se ke gratulantům, blahopřejeme.