RaptorTeam #400

Jak Raptory chvilku někdo nehlídá, už mají další stovku keší. Ve skutečnosti už nemají čtyřista, ale čtyřistamoc. Ale to nevadí. I tak jim gratuluji.

Gratuluju! a přeji hodně radosti při dalším sbírání i zakládání. Zvláště v MB budu mít co dělat.:):wink:

Gratuluji ke zdolani dalsi stovky.

Gratulace i ode mě z Brna… už si brousím zuby na vaše kešky :slight_smile:

Prázdniny jsou vždy zrychlující element. Čísílko vždy poskočí. Ale hlavně ať vás to baví! Gratulujem.:stuck_out_tongue:

Gratulujeme. Ať se daří!

(A ať zase někde pokecáme).

Připojuji se ke gratulantům. Hodně dalších pěkných keší přeju a samá krásná a milá dobrodružství na lovech beze zbraní.

Připojujeme se ke gratulantům, blahopřejeme.