RaptorTeam #500 Vodnik60Team #500

Dnes jsme lovili a ještě dnes musím blahopřát. Na našem společném lovu oba zmíněné týmy odlovili svou společnou pětistou kešku. Pěkně jsme to oslavili šampaňským u kešky a odlovem dalších moc kešek (Raptoří část a Mrakomor šesti dalšími kusy, Vodníci nevím přesně).

Takže viváááát.

Gratulace oběma sympatickým teamům. Ať se Vám i nadále daří. Blahopřejeme.

Gratuluju obema tymum, tj vsem sesti hodne stesti :smiley:

Tak to se také přidám ke gratulaci a hlavně spoustu dalších kešerských úspěchů a zážitků!!!

Gratulace všem a přeju hodně zábavy při dalších lovech :slight_smile: