RaptorTeam 700

V tichosti, bez ohňostrojů a oslav RaptorTeam na Krokodýlu jobském :o zdolali 700. Gratulujeme :smiley: a těšíme se do jeskyně.

Taky se pripojuji ke gratulaci. A hodne super kesi a skvelych zazitku!

Gratulujeme!!!
P.S. Od jisté doby si na Vás vzpomenu i při pouhém pohledu na čokoládu, takže poměrně často :wink:

V tyhle kose na krokodyla? To je zaslouzena dalsi stovka. Gratuluji!

P.S.: A stejne vas jednou dozenu. :wink:

Gratuluji skvělému brněnskému týmu a přeji zábavnou geobudoucnost. :slight_smile:

Gratuluji k pokoreni dalsi stovky.

[color=blue]Blahopřejeme, ať se stále daří…B)

Ivo a tým[/color]

Poněkud opožděně přejeme ke krásným 732 krabičkám ;). Fórum nesledujeme moc pečlivě. Válíte to tempem tryskáče. Vzpomněli jsme si na Vás v neděli, když jsme nacházeli vaše zápisy v keškách okolo Náměště.

No jo, zase Raptoři! To ani nemá cenu jim blahopřát. Než to člověk udělá, tak už mají skoro další stovku. :@

Pozde ale prece :smiley: congratulations a snad brzy navidenou!!!

Možná pozdě, ale zcela jistě od srdce gratulujeme tomuto sympatickému teamu k další metě. D+H

Nazdarek, tak Vám třesu pravicí a at Vás to baví i nadále. B)