V tichosti, bez ohňostrojů a oslav RaptorTeam na Krokodýlu jobském :o zdolali 700. Gratulujeme
a těšíme se do jeskyně.
Taky se pripojuji ke gratulaci. A hodne super kesi a skvelych zazitku!
Gratulujeme!!!
P.S. Od jisté doby si na Vás vzpomenu i při pouhém pohledu na čokoládu, takže poměrně často ![]()
V tyhle kose na krokodyla? To je zaslouzena dalsi stovka. Gratuluji!
P.S.: A stejne vas jednou dozenu. ![]()
Gratuluji skvělému brněnskému týmu a přeji zábavnou geobudoucnost. ![]()
Gratuluji k pokoreni dalsi stovky.
[color=blue]Blahopřejeme, ať se stále daří…B)
Ivo a tým[/color]
Poněkud opožděně přejeme ke krásným 732 krabičkám ;). Fórum nesledujeme moc pečlivě. Válíte to tempem tryskáče. Vzpomněli jsme si na Vás v neděli, když jsme nacházeli vaše zápisy v keškách okolo Náměště.
No jo, zase Raptoři! To ani nemá cenu jim blahopřát. Než to člověk udělá, tak už mají skoro další stovku. :@
Pozde ale prece
congratulations a snad brzy navidenou!!!
Možná pozdě, ale zcela jistě od srdce gratulujeme tomuto sympatickému teamu k další metě. D+H
Nazdarek, tak Vám třesu pravicí a at Vás to baví i nadále. B)