Člověk, který mě naučil základy, dosáhl na keši [cache]GC11F8H[/cache] této významné mety. Gratuluju:)
Pekna meta na ceste do pavilonu.Tak at to porad utesene ubiha.Gratuluji!
Gratulujeme do Brna!
Gratulujeme!
A ještě jedna gratulace ze Zlína…:)![]()
Člověk, který mě naučil základy, dosáhl na keši [cache]GC11F8H[/cache] této významné mety. Gratuluju:)
Pekna meta na ceste do pavilonu.Tak at to porad utesene ubiha.Gratuluji!
Gratulujeme do Brna!
Gratulujeme!
A ještě jedna gratulace ze Zlína…:)![]()