rarasek - #500

Člověk, který mě naučil základy, dosáhl na keši [cache]GC11F8H[/cache] této významné mety. Gratuluju:)

Pekna meta na ceste do pavilonu.Tak at to porad utesene ubiha.Gratuluji!

Gratulujeme do Brna!

Gratulujeme!

A ještě jedna gratulace ze Zlína…:):stuck_out_tongue: