blahozelam :)) nejaka reklama by se tady snad dala udelat. nemelo by to ale mit nic spolecneho s obchodovanim. jestli mi nekdy napises, jak to bylo, kvalitni akcni fotky jsou vitany.
blahozelam :)) nejaka reklama by se tady snad dala udelat. nemelo by to ale mit nic spolecneho s obchodovanim. jestli mi nekdy napises, jak to bylo, kvalitni akcni fotky jsou vitany.