re: chci koupit gps nejvhodnejsi na geocaching:)

ale nevim absolutne nic o zadnejch gpskach:D a proto se obracim na va sna zkusene geocachery pro radu vloastnim sice nokii n 95 a mam tam hafo softu na geochacing ale ani jeden nefacha…:(PS TA GPS BYCH BYL RAD KDYBYBYLA NAKA LRVNEJSI ^^ PZE ZAS TAK VELKEJ MUJ invalidni duchod neni:D:D)
tak mi pls poradte nejlepsi gpsku co se hodi nejlip na geocaching tak do 5 tisic:)

Dříve jsem používal Garmin Vista HCx a byla dobrá co se týče výdže baterií, akorát má menší displej. Nedávno jsem viděl inzerát že ji někdo prodával za 4500 i s mapou. Myslím si že pro GC je za ty prachy ideální.

a muzes mi pls postnout link na koupi?:slight_smile:

http://shop.nojo.cz/s/armin-gps.html
tady z tech kdybys mi poradil co koupit na gc:P

Já jsem ale myslel starší, nová je dost drahá. Pokud by ti nevadila starší tak hledej někde v inzerátech, já jsem ji v dubnu prodal za 6000, byla v perfektním stavu bez jediného škrábance a ještě v záruce. V prodeji jsou stále novější typy Garminů a lidi se těch starších zbavují.

http://shop.nojo.cz/s/armin-gps.html
kterej z tehdle byste mi doporucili na GC? snizil sem cenu ale tak na 3k :o) tak pls lidi i want direct link to any product:P

Moc ti nerozumím, ty nevidíš že na tom linku žádná GPS do 3k není?

Na N95 funguje HandyGeocaching.

Pokud vim tak N95 disponuje vsim potrebnym pro pouziti s externim GPS modulem, jehoz cena je nekde jinde nez cena klasickeho turistickeho navigacniho zarizeni. Poridit se da tak do 2000,- Kc. Jako software do telefonu bych pak doporucil treba TrekBuddy.

Je ted zrovna koukam, ze N95 ma vestaveny GPS prijimac, takze
navigacni SW by tam mel chodit i bez externiho modulu.

ted jedu na dovolenou:D takze mi pls poradte nakou tu gps do tech 5k mno kdyz teda do 3k neni tak zvysuju cenu na 5k:P

Hele, nejseš ty ten, co už tu jednou jenom prudil ? Seš ! :smiley: link:

http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=28&thread_id=8068&pid=85290#post_85290

Jsi důchodce a paříš WOW ? ha ha ha…

Který soft jsi na ten mobil instaloval a nefungovalo ti to ?