Re: Setkání geocacherů spojené s opejkáním buřtíků...

myslim, ze kludne prideme na dalsiu event cache aj na Vrchovinu, akurat musim vediet datum dopredu aspon mesiac-dva a nepopliest si to ako minule :slight_smile:

osobne preferujem lacnejsiu variantu, t.j. stan alebo lacnejsiu chatu.

uz teraz viem, ze nemozeme s Petrou od 6. do 9. kvetna, inac sme v pohode :slight_smile: