Je pravda, že stovka už padla. Pokud jde o setkání českého formátu, tak si přiznejme, že se nás víc jak 20 těžko sejde. Taková event cache o které píše Haggaeus se v tomto počtu nedá dělat. Až nás bude 100 a víc… proč ne.
Malé setkání v nějaké z pražských restaurací by mohlo prozatím stačit. Pokud byste souhlasily, zajistím nějaké místečko. Ale teď před vánocemi nevím. Zkuste navrhnou termín.