jestli se, ale podari vsechny CZ uzivatele z GC obeslat, protoze jak se pise na strance s formularem k odesilani mejlu - muzete poslat jen omezeny pocet zprav behem urcite doby.. Takze to na velke SPAMovani nebude a nedelam si iluze ze by si administatori nevsimli masivniho rozesilani stejneho emailu ![]()
Mozna by fakt bylo jednodusi zaregistrovat setkani jako Event cache, kazdy aktivni i nove registrovany geocacher u nas by si ji jiste vsiml a mel by prostor se k ni vyjadrit primo na GC ..