RE: tricko

neni, ale kdyz jsem se podival doma na tricka, tak musim napsat jeste neco. rozdil mezi 165 g/m2 a 205 g/m2 je asi jako mezi normalni a docela tlustou (mekkou) ctvrtkou papiru. rozdil v cene je 15 Kc. jestli nekde doma najdete tricko se stitkem Screen Stars nebo Fruit Of The Loom a na nem napis Premium T, je to to tlustsi. ja ho mam hrozne rad. jde o to, jestli i vy. bude to nekdo chtit na Premium T?

Ja urcite ty 205g/m. Diky Jarry.

Ano, take prosime 205g/m. Diky.

myslim, ze cim pevnejsie tricko, tym lepsie.

objedname vecer.

S.

Pokud je to tedy mozne, take bychom brali 205 g/m. Diky

Také si raději vezmeme ty tlustší, jsme nejenom geoprasátka ale též geotrhači…
M+P+A+E

Zdravím, také bych raději ve verzi 205 .), připíšu to do objednávky. Ještě by mě zajímala ta volba “osobně v Brně na Geodrinku”, znamená to, že přijedeš Honzo jak posledně? To by bylo fajn. Rád se s tebou zase uvidím.

Také bychom si raději vzali ty silnější. Díky.

Já bych si radši vzal taky to tlustší (205 g/m2). Díky.

Kdyz to tak ctu, vezmu si taky ty silnejsi. Mimochodem. Barvicky jsou uplne supr. Vybiral jsem ze dvou mych nejoblibenejsich a nakonec jsem objednal obe. Urcite je uziju.

Super, mame taky objednano - doufám, že to bylo srozumitelné (ta objednávka).
Díky

Zrovna jsem si dnes rano objednal 2 kousky, rad bych taky to silnejsi.
Diky.

Jej, uz jsem to objednal, ale zapomnel jsem pozadat…Taky bych radsi ty pevnejsi! :slight_smile: