Re: Vosy na WPT#2 / Wasps at WPT#2

I na takové nástrahy při hledání je třeba dát pozor. Bylo už dost hodin a v lese trochu šero. Už jsem pospíchal, protože jsem musel dojet na kole do Prahy. Po útoku vos sem to už chtěl vzdát ale zas když už se tam táhnu z Prahy přes Kralupy… tak to musim najít! Po vjezdu do lesa GPS chcípla, že prej neni signál. Pravda 2 družice uprostřed, ostatní někde na obzoru - to v lese nejde. Po pul hodině se to tam nahoře trochu pohlo a už to šlo.

Nicméně pořád si drbu štípance… :frowning: