registrace

Zdravím, prosím poradíte mi někdo jak se zaregistrovat?? Nějak nechápu tuto registraci!! :-((

nejdriv se musis registrovat na geocaching.com. potom ti to pujde i tady. gc.cz je jen pro zlepseni komunikace mezi ceskymi geocachery a k lepsimu vyhledavani ceskych caches.

Predchozi prispevek ti asi moc nepomohl. Jde o to, ze nejprve se musis zaregistrovat na gc.com.

Potom musis splnit dve podminky, aby ses mohl zaregistrovat na gc.cz.

  1. Na gc.cz se muzes registrovat nejdrive az nasledujici den, po zaregistrovani na gc.com.

  2. Na gc.com musis mit alespon jeden uspesny log.

Tzn. zaregistruj se na gc.com, najdi nejakou cache, zaloguj tento nalez na gc.com a druhy den se muzes zaregistrovat na gc.cz.

Uspesny lov!

Dík už mám jeden úlovek, ale mám zese problém hih:-) nevim jek se to na gc.com zaloguje??!!:frowning:

  1. Zalogovat

  2. Vyhledat patřičnou cache

  3. Vpravo nahoře “Log your visit”

  4. Type of Log zvolíš “Found it”

  5. a potom už nějaký bla, bla, bla…

  6. Vpravo dole “Submit Your Entry”.

Chápeš???

Těch pár anglických slovíček se nauč.

JJ mám to díkes moc:-))))