Zdravím, prosím poradíte mi někdo jak se zaregistrovat?? Nějak nechápu tuto registraci!! :-((
nejdriv se musis registrovat na geocaching.com. potom ti to pujde i tady. gc.cz je jen pro zlepseni komunikace mezi ceskymi geocachery a k lepsimu vyhledavani ceskych caches.
Predchozi prispevek ti asi moc nepomohl. Jde o to, ze nejprve se musis zaregistrovat na gc.com.
Potom musis splnit dve podminky, aby ses mohl zaregistrovat na gc.cz.
-
Na gc.cz se muzes registrovat nejdrive az nasledujici den, po zaregistrovani na gc.com.
-
Na gc.com musis mit alespon jeden uspesny log.
Tzn. zaregistruj se na gc.com, najdi nejakou cache, zaloguj tento nalez na gc.com a druhy den se muzes zaregistrovat na gc.cz.
Uspesny lov!
Dík už mám jeden úlovek, ale mám zese problém hih:-) nevim jek se to na gc.com zaloguje??!!![]()
-
Zalogovat
-
Vyhledat patřičnou cache
-
Vpravo nahoře “Log your visit”
-
Type of Log zvolíš “Found it”
-
a potom už nějaký bla, bla, bla…
-
Vpravo dole “Submit Your Entry”.
Chápeš???
Těch pár anglických slovíček se nauč.
JJ mám to díkes moc:-))))