keska jiz doslouzila, a obnovena nebude. diky vsem kdo ji navstivil, krabice je jiz odnesena
Byla to moje treti nalezena keska, ale prvni (z mnoha), ktera me naucila, ze mapovou pripravu nelze podcenovat :o) Diky za ni.
R.I.P.
keska jiz doslouzila, a obnovena nebude. diky vsem kdo ji navstivil, krabice je jiz odnesena
Byla to moje treti nalezena keska, ale prvni (z mnoha), ktera me naucila, ze mapovou pripravu nelze podcenovat :o) Diky za ni.
R.I.P.