Jako owner inkriminovane cache mam ohlasovaci povinnost. :)
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=3accf137-e8ba-4d95-9c81-56ae534510e8&IID=5586783e-f186-44a4-b862-edb3ee94a4df
Takze gratuluji Rikitanovi ke kulatemu cislu 500 !
Jako owner inkriminovane cache mam ohlasovaci povinnost. :)
http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?LUID=3accf137-e8ba-4d95-9c81-56ae534510e8&IID=5586783e-f186-44a4-b862-edb3ee94a4df
Takze gratuluji Rikitanovi ke kulatemu cislu 500 !
Gratulace sympatickému GeoBikerovi posíláme z Jižní Moravy. Ať Tě tvá rychlá kola vždy bezpečně přivezou ke keším a nejen k nim.
Zasílám velké blahopřání k pěkným kulatinám a at to pořád dobře šlape.
Zasilam blahoprani spriznene cyklisticke dusi. Jsem rad, ze jsem na tebe narazil. Preji spravne nasmerovanou sipku.
Přidávám se ke gratulacím a přeju další krásné zážitky při kešování. :)
Bylo mi ctí se s Rikitanem potkat v týmu našeho malého cyklopeletonu na CGC v Hůrkách, užili jsme si spoustu zábavy a pohody :)
Přeji hodně geopohody a štěstí při dohledávání [8-|]
Dakujem za pozdravy aj za nabity program cestou na SKVELY event, uz kujem plany ako sa na navstivene miesta niekedy vratim(e) na dovolenku nie(len) s cielom hladat pixle:) Spoznal som krasny kraj a milych ludi, diky:)
Gratuluju a přeju méně nepříjemných zážitků na kole (jako eskapády teď ve Znojmě) a hodně dalších nalezených kešek!