Jménem svým a jménem Robertovým si Vás všechny v pátek 26.11. (úplněk) dovoluji pozvat na takový mini či pidi geo-event při příležitosti prvního možného odlovu skrýše: Robertova mesicni cache. Pokud nám tedy bude pátečně-večerní nebe nakloněno a ten “kulatej” bude vidět, budeme s největší pravděpodobností mezi 19.-20.hodinou poblíž souřadnic skrýše s malým horkým občerstvením pro dorazivší omrzlé geocachery Těšit se můžete na svařák, punč, grog…
Chlapi, jste super, ze to organizujete tak dukladne i s horkym pitim. Se mnou je to zatim naprosto nejiste - v utery jsem ucast na patek vecer temer vylucoval, ve stredu by se mi hodila do planu a ted to zase vypada tak sotva na 30% (a to i v pripade male oblacnosti). Pokud ano, tak bych se objevil spis driv (cca 18-19 hod.).