Jenom pro informaci. Provedl jsem úspěšné patchnutí US verze Legenda Cx na český jazyk. ( Samozrejmě ne na svém přístroji :-)) . Pomocí aplikace Garpatch jsem upravil FW 2.30, zvolil 4 preferované jazyky ( kupodivu včetně češtiny) a nahrál to do GPS.
Já to píšu jenom proto že pár lidí se na to ptalo, ale o žádném výsledku jsem neslyšel