Mel jste nekdo rozebraný Garmin Legend? Myslim rozdelane plastove dekly? Muzete poradit jak jsou u sebe drzene? Jen secvaknute pod tou gumou, sesrobovane.. ci jak? Nez se do toho pustim, je kazda dobra rada draha.. ![]()
Nedolehaji mi kontakty. Vypadne mi display a kdyz s Garminem "zaboucham" tak mi naskočí. Asi je budu muset nejak ocistit.
Diky za radu.
http://www.loshombres.org/californication/2005/11/deconstructing-garmin-etrex-vista.html
je to sice o viste, ale myslim ze velky rozdiel v konstrukcii nebude
Diky za odkazy. ![]()