Rozebrání GARMIN etex Legend

Mel jste nekdo rozebraný Garmin Legend? Myslim rozdelane plastove dekly? Muzete poradit jak jsou u sebe drzene? Jen secvaknute pod tou gumou, sesrobovane.. ci jak? Nez se do toho pustim, je kazda dobra rada draha.. :slight_smile:
Nedolehaji mi kontakty. Vypadne mi display a kdyz s Garminem "zaboucham" tak mi naskočí. Asi je budu muset nejak ocistit.
Diky za radu.

http://users.tpg.com.au/benj2005/gps/inside_etrex.htm

http://www.loshombres.org/californication/2005/11/deconstructing-garmin-etrex-vista.html

je to sice o viste, ale myslim ze velky rozdiel v konstrukcii nebude

Diky za odkazy. :slight_smile: