Rozhlasový pořad o geocashingu

V pondělí 17. 7. 06 mezi 18:00 - 19:00, bude v rámci pravidelného publicistického magazínu, odvysílán rozhovor s jedním, z postižených GC:) Jedná se zhruba o tři až čtyři vstupy, každý v délce okolo tří minut. Pokud si to chcete poslechnout, brněnští mohou ladi frekvenci 103,4 FM, ostatní internetové vysílání na www.radiopetrov.cz.

Omlouvam se za predcasnou skepsi, ale pokud si i ten “postizeny” mysli ze geocaching se pise geocashing, jsem snad i rad ze to neuslysim…

Presto ale, kdyby to nahodou zajimave bylo, nahraje to nekdo a hodi nekam na web? Diky… :wink:

Bože, já jsem idiot. Dá se to nějak opravit? Nevidím nikde žádný tlačítko edit:(((

Prvni prispevek jsi napsal neprihlaseny (mas nick sede), takze se asi zadneho cudliku Edit nedohledas, i kdybyses uhledal do ztracena.

Hmm… Díky. Příště budu chytřejší. Ale možná taky ne. Dnes už jsem to taky napsal:) Hlavně, že jsem se neztratil dnes, při hledání tvojí cache. Mockrát děkuju. Úžasný zážitek.

Tak co bedete to nekdo nahravat?? Taky bych si to rad poslechl ale budu v praci :((

V rádiu se to bude nahrávat automaticky a protože tam pracuju, postarám se, aby se to dostalo mezi lidi. I když možná moc dvěryhodný nejsem, kvůli tomu zkomolenému názvu:), ale budu se snažit.

Klidně to nahraj a někde publikuj. O důvěryhodnost se nepřichází tím, že jsi se uklepl. Bohužel pro někoho je důležitější špatně napsané slovo, před obsahem sdělení.

Přesně to je problém tohoto fóra. Někteří dokonce vůbec nečtou, co člověk napíše, ale odpovídají podle toho, co v jejich podvědomí vytane při pohledu na avatar. To je přesně to, s čím pracuje reklama, že člověk nereaguje podle rozumu, ale podle nevědomých emocí.

Tak to je super:) Tesim se na to…

To nie je pravda, na Tvoj avatar mam AdBlock a odporucam to aj ostatnym. Potom kontroverznost niektorych Tvojich nazorov lahsie prejde v tych desiatkach sprav kazdy den bez povsimnutia :slight_smile:

A to jde AdBlockem odstranit jen jeden avatar a ostatní nechat? To je super! A i když se změní, tak ho to stejně samo blokuje? A funguje to i na takové ty flashové jakoby popup reklamy, co bývají třeba na seznamu a tak?

ano na vsetko

hehe tak v pripade bozskeho Che su to velmi vedome reakcie, dokonca aj ked si zmenil farbu z cervenej na gc farby, stale je z toho blivno, kedze o nom nieco viem.

A co Fousáč, na toho víš taky nějakou špínu? :slight_smile:

ze by si si zmenil avatar? :slight_smile: pocuj, Solipso, vies ze si verejne znama osoba? nasiel som na webe Tvoju fotku :slight_smile:


:stuck_out_tongue: