zatím vím o pár chybičkách jako třeba velikost cache, která se tam objevuje špatně. aktualizace ve fórech se objevují okamžitě, takže se dá nastavit obnovování třeba jednou za hodinu a ostatní jednou denně, po osmi hodinách nebo nějak podobně.
Chtěl jsem zkusit tyto RSSka importovat na své stránky, ale bohužel nevím proč zrovna tyto RSS nejdou, normálně v tom dělám a všechny mi fungují, ale tyhle ne. Zkoušel jste to někdo?
na mesicni cachi jsem se zminil o RSS na GC.cz a zaregistroval jsem zajem o nejake informace. Navazuji proto nas toto vlakno a k odkazum na zdroje pridavam odkaz clanek o RSS: http://www.akamonitor.cz/RSS.htm
Ja osobne pouzivam FeedReader a jsem spokojeny. Jak ste na tom vy?